28mm Double-Sided Collet for Clad Wheels (86.4–87.3mm / 91–96mm) – TMRWB7755-28 by The Main Resource
In stock
Quantity
SKU: TMRWB7755-28 Category: Brand:
Description
Features and Benefits:
28mm Double Sided Collet For F-150 Standard Wheels and KIA/Hyundai Clad Wheels **F150 Clad wheels should be introduced by end 2011 86.4mm – 87.3mm / 91mm – 96mm
Explore more from our collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “28mm Double-Sided Collet for Clad Wheels (86.4–87.3mm / 91–96mm) – TMRWB7755-28 by The Main Resource”