40mm Double-Sided Collet for Clad Wheels (73.6–74.6mm / 77–78.5mm) – Dodge/Chrysler Fit, TMRWB7745-40 by The Main Resource
In stock
Quantity
SKU: TMRWB7745-40 Category: Brand:
Description
Features and Benefits:
  • Heavy Duty, Ansi/Bhma Grade 1 Door Closer Certified For 10 Million Cycles
  • Double Lever Arm Can Be Installed For Regular Or Top-Of-Jamb Mount
  • Forged Steel Main and Forearms For High Traffic Settings
Explore more from our collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “40mm Double-Sided Collet for Clad Wheels (73.6–74.6mm / 77–78.5mm) – Dodge/Chrysler Fit, TMRWB7745-40 by The Main Resource”