Bosch 110V Normal Extruder Gun with Small Tip – TMRSAL685110VSM
In stock
Quantity
SKU: TMRSAL685110VSM Category: Brand:
Description
Features & Benefits:
  • Rubber production: 18 Kg/h
  • Rating: 550 Watt
  • Heater: 350 W 220V/110V
  • Air demand: 12.5 Lt/sec
  • Weight: 5 Kg
  • Temperature: 0-120°C
Explore more from our collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Bosch 110V Normal Extruder Gun with Small Tip – TMRSAL685110VSM”