Helicoil M10 × 1.0mm Thread Insert Set – 12-Piece (HEL-R4255-10)
In stock
Quantity
SKU: HELR4255-10 Category: Brand:
Description
Replacement Heli-Coil Inserts, 10mm x 1.00 NF, 12 per Package
Explore more from our collection.
Quality M10x1 Inserts – 12 Per Pkg. Helr4255-10 Helicoil for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Helicoil M10 × 1.0mm Thread Insert Set – 12-Piece (HEL-R4255-10)”