M16 x 1.5mm Metric Thread Repair Kit – Helicoil HEL5544-16
In stock
Quantity
SKU: HEL5544-16 Category: Brand:
Description
Thread Repair Kit, 16mm x 1.50 NF, with Tap, Installation Tool and 6 Inserts, Uses 21/32″ Drill Bit
Explore more from our collection.
Quality M16x1.5 Metric Kit Hel5544-16 Helicoil for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “M16 x 1.5mm Metric Thread Repair Kit – Helicoil HEL5544-16”